معرفی شرکت توسعه تجارت صنایع آپادانا

نوع شرکت : سهامی خاص

مجموعه آپادانا در تاریخ اردیبهشت سال ۱۳۹۱ با هدف تامین نیازهای سخت افزاری و شبکه تاسیس شده است و با جذب نیروهای انسانی نخبه , متخصص و آموزش دیده گام نوینی در زمینه ارائه انواع کالاهای سخت افزاری برداشته و اساس کار شرکت بر اساس مشتری مداری بوده و تامین نیازهای مشتری با بهترین قیمت و خدمات پشتیبانی نوین , سریع و مطلوب که رضایت کامل مشتری را به ارمغان می آورد . بخش های مختلف شرکت اقداماتی نو در طی این چند سال انجام داده است که به شرح مختصر از انواع آنها می پردازیم .

شرکت آپادانا در سال ۱۳۹۶  کار تحقیقاتی خود را در  زمینه تولید کیت های تشخیص آزمایشگاهی آغاز  و با برخورداری از توان علمی کارشناسان متخصص، کادری مجرب و مشاوران با تجربه خود توانسته است تعدادی از کیت های فوق از جمله کیت های اندازه گیری فریتین ، ویتامین دی و هورمون های تیروئیدی

 (T3, T4, FT4) را در حد نمونه آزمایشگاهی تولید نماید.

این کمپانی دارای زیرمجموعه هایی به شرح ذیل می باشد:

  • واحد تحقیقات و توسعه (R&D) : مسئولیت طراحی تولید کیت های تشخیص آزمایشگاهی جدید را با توجه به علوم روز دنیا و تکنولوژی داخلی، بعهده دارد.
  • واحد کنترل کیفیت :(QC) که مسئول کنترل کیفیت کیت های تولید شده در مجموعه و کیت های وارداتی را بعهده دارد.
  • واحد تولید: مسئولیت تولید کیت های تشخیص آزمایشگاهی را بعهده دارد.
  • واحد بازرگانی : مسئولیت انجام قرارداد ها بر اساس قوانین بین المللی و شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی را به عهده دارد.
  • واحد ترابری: مسئولیت نقل و انتقال کالا از محل تولید و فروش به محل مصرف را بعهده دارد.
  • واحد خدمات پس از فروش: مسئولیت رسیدگی به نظرات و شکایات مشتریان را بعهده دارد.